Yamaha FZ6-N S2
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha FZ6-N S2 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 65.5 mm |
|---|---|
| Úder | 44.5 mm |
| Výkon motoru | 98 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 12000 ot/min |
| Točivý moment | 63.1 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 10000 ot/min |
| Kompresní poměr | 12.2 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Digitální |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 600 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2095 mm |
| Šířka | 755 mm |
| Výška | 1085 mm |
| Rozvor | 1440 mm |
| Výška sedla | 795 mm |
| Suchá hmotnost | 206 kg |
| Objem palivové nádrže | 19.4 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha FZ6-N S2
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Yamaha FZ6-N S2 Historie
Yamaha FZ6-N S2 2008

98 HP
600 cm³
189 kg
Yamaha FZ6-N S2 2007

98 HP
600 cm³
189 kg
FAQ Yamaha FZ6-N S2
- Jaká je současná tržní cena Yamaha FZ6-N S2?
- Současná tržní cena Yamaha FZ6-N S2, rok výroby 2009, je 125 310 CZK s průměrně najetými 37 365 km.
- Který je lepší? Yamaha FZ6-N S2 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha FZ6-N S2?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Yamaha FZ6-N S2.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha FZ6-N S2? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2011 byla stabilita ceny Yamaha FZ6-N S2 špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -14% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha FZ6-N S2?
- Na trhu je po Yamaha FZ6-N S2 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha FZ6-N S2 Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobrazit více obrázků




























